גילוי האזנות סתר

דף הבית » שירותים » גילוי האזנות סתר

כל מה שרציתם לדעת על גילוי האזנות סתר

גילוי האזנות סתר

גילוי האזנות סתר

מהי בעצם ההגדרה של האזנות סתר? המשמעות היא לרוב שהושתלו מכשירי הקלטה במקום מסוים, והם מקליטים שיחות שונות של בני אדם, אשר אף אחד מהם לא יודע כלל שיש הקלטה. בזה הדבר שונה מהאזנות אחרות שמותרות, בתנאי שאחד מהאנשים בשיחה יודע שהשיחה מוקלטת. האזנות הסתר הן אסורות על פי חוק – וגם עלולות לגרום לנו נזק רב מאד, בחיינו האישיים, במקום העבודה שלנו ועוד. אולם, גם אם אנו חושדים כי ישנה האזנת סתר במכונית שלנו, בבית או בעסק שלנו – כיצד נוכל להוכיח זאת?

מכשירי ההקלטה הרי נוצרו כך שזה יהיה קשה מאד לגלות אותם. לכן, כדאי לפנות אל חוקר פרטי אשר מתמחה בתחום – והוא יוכל לאתר עבורכם את מכשירי ההאזנה ולהביא אותם לידיכם.

באילו מקרים יש לפנות לחשיפת האזנות הסתר?

האזנה של בן הזוג – יש מקרים שבהם בני הזוג שלכם חושדים שאתם נפגשים עם אנשים אחרים בחשאי. איך הם ינסו להוכיח את זה? ע"י התקנת מכשיר הקלטה סמוי. לרוב המכשיר הזה יהיה ברכב שלכם, בכדי שהם ינסו לשמוע אם ישנה אפשרת שבזמן שאתם נוסעים אתם מדברים עם המאהבים כביכול. כמובן שהדבר מעיד על חוסר אמון מוחלט בכם, ואתם נפגעים בצדק.
אם נראה לכם שיש בסיס לחשד שלכם, צרו קשר עם חוקר פרטי. עדיף שלא תנסו לפרק בעצמכם את כל מערכות הרכב שלכם, כי הדבר עלול להביא לנזק – מה גם שזה יעורר עוד יותר את החשד של בני הזוג שלכם. במקום זה, החוקר הפרטי יביא ציוד מתאים ויבצע סקירה מקיפה לרכב שלכם, כולל גם למכשיר הסלולרי במידה ומותקן בתוכו ציוד האזנות באופן קבוע. כך הוא יוכל להראות לכם האם באמת מתבצע אחריכם מעקב.

האזנות סתר במקום העבודה – זהו מקרה נפוץ מאד לצערנו, שבו חוקר פרטי יכול לעזור לכם מעל לכל צל של ספק. מדובר על האזנות סתר אשר מתבצעות במקום שבו אתם עובדים ומנהלים. מדוע ישנן האזנות סתר במקום? לרוב מדובר בתופעה הקשה של ריגול תעשייתי.
כלומר – עובד לכאורה במקום העבודה, הוא בעצם מושתל של המתחרים. הוא מעביר מידע מקיף למתחרים, וכיצד הוא עושה זאת? הוא מסליק את מכשירי ההקלטה בתוך מקום העבודה – לעתים אפילו בתוך חדרי הישיבות וחדרי המנהלים. חשוב מאד לציין כי החפרפרת יכולה להיות בכל דרג בחברה – החל מהעובד הפשוט, ועד למנהלים בכירים לכאורה.
לפעמים אפילו מישהו שמתחזה להיות איש תחזוקה או איש ניקיון – משום שדווקא לאנשים אלו יש גישה לכל חדר במקום העבודה, ואיש לא יחשוד בהם ולרוב הם גם עובדים בשעות שבהן אין אף אחד במקום העבודה. כאמור, יש כאן הרבה מאד עבודה חשאית, ולכן רק החוקר הפרטי הוא האדם עם המיומנות המתאימה, לחשוף את כל מכשירי ההקלטה במקום העבודה, וכמובן שתוכלו להגיש תביעה נגד הגורם המאזין.

האזנות סתר בבית – לפעמים מגלים שאפילו האנשים הקרובים לנו ביותר מאזינים לנו. לפעמים אלו הורים שמאזינים לילדיהם – או דווקא ההפך. גם אחים יכולים לנסות להאזין אחד לשני ואפילו בני הזוג, לא סומכים כלל אחד על השני. זה כמובן פוגע מאד במרקם המשפחתי. אם יש לכם חשד שמישהו שתל מכשירי האזנה בבית – פנו במהירות אל חוקר פרטי והוא יחשוף את האמת.

גילוי האזנות סתר – החוקר הפרטי מחזיר את החיים למסלולם

כל עוד מישהו מאזין לכם בסתר – הוא יכול לדעת את הסודות הכמוסים ביותר שלכם, ולחשוף עליכם פרטי מידע בעייתיים מאד שהייתם מעדיפים להשאיר סודיים. פנו לחוקר המתאים, והוא במהרה יחשוף את כל מערכת ההאזנות.

By | 2018-01-14T11:31:30+00:00 דצמבר 6th, 2017|האזנות סתר, כללי|סגור לתגובות על גילוי האזנות סתר