חוקר פרטי בגידה

דף הבית » שירותים » חוקר פרטי בגידה

חוקר פרטי בגידה – כל מה שאתם צריכים לדעת

בגידה בחיי הזוגיות היא מצב שבו בן זוג אחר שובר את אמונו של האחר, ולבן הזוג יש זכות לדעת

כאשר אנחנו חיים עם אדם בחיי זוגיות, בין אם מדובר בחיי נישואים ובין אם מדובר בזוגיות קבועה מסוג אחר, אנחנו למעשה נמצאים במצב של מחויבות אישית ומוסרית, גם אם מדובר במצב שלא מעוגן בחוזה או בכתובה. במסגרת ההסכמה הזאת שבן בני זוג, התנאי הבסיסי ביותר הוא זה של אמון ושל נאמנות בין שני הצדדים – כל צד בקשר הזוגי יהיה נאמן לצד השני, ויהיה נאמן גם מבחינה מוסרית של אמון – ושל להיות גלויים ולא להסתיר מידע אישי אחד מהשני. בהקשר זה, מצב של בגידה הוא ממש מצב שאי אפשר לסבול. בגידה יכולה להיות בגידה חד פעמית שקרתה ברגע של חולשה, אך באותה המידה היא יכולה להיות גם רומן קבוע וחוסר נאמנות סדרתי. כיום, בעידן האינטרנט, נוסף נופך חדש לעולם הבגידות עם כל מה שקשור למרחב הווירטואלי. בהתחשב בכל זה, כאשר צד אחד של הזוגיות חושב שהצד השני לא נאמן והוא בוגד באופן חד פעמי, קבוע או ווירטואלי – יש לנו זכות לדעת ולברר את האמת, ובדיוק לשם כך ישנו איש המקצוע שמכונה חוקר פרטי בגידה.

כל מה שאתם צריכים לדעת על חוקר פרטי בגידה, וכל מה שחשוב להבין בפנייה לשירות זה

  • מהו השירות שנותן לנו החוקר הפרטי? החוקר הפרטי הוא, כפי שמשתמש משמו, איש מקצוע שתפקידו לתת לנו חקירה דיסקרטית ואיכותית ולחשוף בפנינו איזשהו סוג של אמת, גם אם זו תהיה האמת שאנחנו לא רוצים לשמוע. בהקשר של בגידות, חוקר פרטי בגידה לא צריך בהכרח להגיד לנו שבני הזוג שלנו בגדו בנו ולהגיד לנו בדיוק מתי והיכן התרחשה הבגידה – הוא צריך לתת לנו את האמת. אם האמת תהיה דווקא האמת שאנחנו רוצים לשמוע, לפיה הנאמנות בקשר הזוגי נשמרה לחלוטין ואנחנו יכולים להיות רגועים – הרי שמדובר בהתפתחות מעולה מבחינתנו. אבל גם אם האמת היא לא נעימה – אנחנו צריכים לשמוע אותה ומגיע לנו לדעת אותה בשביל לקבל את ההחלטות הנכונות לחיים שלנו עם כל האינפורמציה שמגיע לנו לדעת.
  • איך החוקר הפרטי פועל? עבודתו של החוקר הפרטי בתחום הבגידות מתבצעת בכל האמצעים החוקיים שעומדים לרשותו לביצוע החקירה הפרטית. הדבר יכול לכלול מעקב, תצפיות, מעקב אחרי קבלות וחשבונות ואימוץ זהות בדויה שתרכוש את אמון הצד הנחקר. מאידך, החוקר הפרטי לא יכול לצאת מגבולות הגזרה החוקיים שבהם הוא רשאי לפעול – אסור לחוקר לבצע האזנות סתר, אסור לחוקר לאמץ לעצמו דמות של איש חוק או של בעל מקצוע בעל רישיון, אסור לחוקר הפרטי לעבור על החוק על מנת להשיג את האמת. מאידך, ברוב המוחלט של מקרי הבגידה החוקר הפרטי מגלה את האמת – מאחר ובגידות הן מטבען דבר שקל יחסית לגלות, גם אם היה מדובר בבגידה חד פעמית או בבגידה וירטואלית. כל מה שצריך הוא רק לדעת היכן ולחפש ואיך לחפש בצורה נכונה.

החקירה הפרטית היא הכלי שלכם לדעת את מה שמגיע לכם לדעת

כפי שהסברנו, חוקר פרטי בגידה הוא לא איש מקצוע שצריך לבשר לנו שבגדו בנו בהכרח. החוקר הפרטי הוא פשוט איש מקצוע שתפקידו לתת לנו את האמת – בין אם מדובר באמת משמחת מבחינתנו ובין אם מדובר באמת שיש בה עצב ושכואב לנו לדעת אותה. בכל מקרה, על האמת אסור להתפשר, ואם יש לנו ספק בחיי הזוגיות שלנו – הגיע הזמן לפנות לחוקר פרטי.

By | 2016-01-28T12:59:45+00:00 ינואר 28th, 2016|חוקר פרטי|סגור לתגובות על חוקר פרטי בגידה