חוקר פרטי בגידות

דף הבית » שירותים » חוקר פרטי בגידות

 חוקר פרטי בגידות – כל מה שאתם צריכים לדעת

לכל אחד מאתנו מגיע לדעת את האמת במידה ואנחנו חושדים שבני הזוג שלנו לא נאמנים לנו

אם אנחנו צריכים להגדיר חיי זוגיות במשפט, כיצד נגדיר אותם? התשובה לשאלה הזאת היא מסובכת, אבל אין ספק כי כל חיי זוגיות הם קודם כל ולפני כל דבר אחר הסכם של אמון בין שני אנשים. אגב, לא בהכרח מדובר בחיי נישואים – כיום ישנם הרבה יותר מודלים של זוגיות ממודל נכון אחד, גם אם הוא הנפוץ ביותר, אך בכל מקרה בכל סוג של חיי זוגיות ישנו הסכם כתוב או בלתי כתוב של אמון בין שני צדדים בדבר נאמנות אחד לשני, ובדבר שיתוף של האמת וכנות בין בני הזוג. בהתחשב בכך, כאשר אנחנו חושדים שהצד השני של הזוגיות שבה אנחנו נמצאים בוגד בנו – מגיע לנו לדעת את האמת ואנחנו צריכים להשיג אותה בכל משאב שבו רק נוכל להשתמש. עם זאת, למרבה הצער למרביתנו אין את הידע המקצועי ואין את המשאבים ואת הזמן בכדי להבין באמת האם החשד שלנו הוא חשד מבוסס, ועל כן אנחנו פונים לאיש מקצוע בתחום – חוקר פרטי בגידות.

חוקר פרטי בגידות – כל מה שאתם צריכים לדעת על אופי החקירה ועל עבודת החוקר הפרטי

  • איך החוקר הפרטי עובד? חוקר פרטי בגידות הוא איש מקצוע שמשתמש בכל המשאבים החוקיים הזמינים לו על מנת להשיג לנו את האמת. האמת הזאת יכולה להיות, אולי, לא נעימה, אבל היא עדיין האמת ומגיע לנו לדעת אותה. ואיך הוא עושה את זה? ובכן, התשובה לשאלה הזאת היא מסובכת והיא תלויה במידה רבה באופי הבגידה בחיי הזוגיות שלנו. במידה והיה מדובר בבגידה חד פעמית, הרי שמדובר באמת שקשה יחסית לחשוף, ולעתים יש צורך בהתחקות אחר דפוסי התנהגות, או אימוץ זהות בדויה על מנת לרכוש את אמון בן הזוג הבוגד ולהגיע אל האמת. במידה ומדובר בבגידה קבועה, וירטואלית או ממשית, הרי שמדובר בבגידה אותה יחסית פשוט לגלות בחקירה פרטית מקצועית, באמצעים של מעקבים, תצפיות, התחקות אחר התנהלות כלכלית, וכל אמצעי חוקי אחר שבו החוקר הפרטי יודע ויכול להשתמש.
  • מה מותר ומה אסור? חוקר פרטי מכל סוג, בין אם בנושאי בגידות ובין אם בנושאים אחרים, הוא איש מקצוע שצריך להכיר את גבולות הגזרה שלו היטב ולדעת מה מותר ומה אסור לו לעשות. לדוגמה, לחוקר הפרטי אסור לבצע האזנות סתר גם בחקירת בגידות – משום שהאזנות סתר מכל סוג הן אסורות בחוק הישראלי. בנוסף, לחוקר הפרטי גם אסור לאמץ זהות של איש משטרה או של רופא – מקצועות רשמיים או מקצועות שדורשים תעודה הם מחוץ לתחום. החוקר הפרטי משתמש, כפי שהסברנו, באמצעים החוקיים הנתונים בידו – ואותם כבר מנינו – והוא עושה זאת בראש ובראשונה בשביל להביא לנו את האמת שאותה מגיע לנו לדעת ולשמה פנינו לשירותיו מלכתחילה. הדבר החשוב להבין בנוגע לאמת הזאת הוא שלא תמיד יהיה לנו נעים לשמוע אותה.

חקירה על בגידות לא בהכרח תבשר לנו שבוגדים בנו – היא פשוט תיתן לנו את האמת

חקירה איכותית של חוקר פרטי בגידות תביא לנו את האמת. יתכן שהאמת היא שלא בגדו בנו כלל וכלל ושבני הזוג שלנו אכן עובדים שעות נוספות וחשדנו בהם לשווא. יתכן שהאמת היא שהייתה בגידה חד פעמית ברגע של חולשה. יתכן גם שהאמת היא לא נעימה והיא תבשר לנו שהאדם הקרוב אלינו ביותר בגד באמון שלנו בצורה קשה. בכל מקרה, מגיע לנו לדעת את האמת.

By | 2018-01-14T09:32:31+00:00 ינואר 28th, 2016|חוקר פרטי|סגור לתגובות על חוקר פרטי בגידות