חוקר פרטי בקריות

דף הבית » שירותים » חוקר פרטי בקריות

קצת על העבודה וההכשרה של חוקר פרטי במדינת ישראל

חוקר פרטי בקריות

חוקר פרטי בקריות

חוקר פרטי, בהגדרתו היבשה והחוקית, הוא אדם שעוסק בחקירות ובמעקבים במסגרת אזרחית במטרה של איסוף מידע עבור לקוחות פרטיים. תחומי העיסוק של החוקר הפרטי הם רבים ומגוונים, ונגע בחלק מהם בהמשך, אך כעת חשוב להבין בדיוק מהם הסטנדרטים המקצועיים בהם עומד החוקר הפרטי וכיצד מוסדרת עבודת החוקר בחוק הישראלי. בישראל, הקריטריון לקבלת רישיון עבודה כחוקר פרטי הוא התמחות של כשלוש שנים במשרד חקירות תחת פיקוח מתמיד של חוקר מנוסה, ואחרי התמחות זו יש לעבור מבחן הסמכה של משרד המשפטים. לאחר ההסמכה כחוקר פרטי, על החוקר להחזיק בותק של לפחות חמש שנים בטרם הוא יכול להקים משרד חקירות משלו, בכפוף לאישור משרד המשפטים גם כן. אגב, בכדי לוודא שהחוקר הפרטי אכן עוסק במקצועו ומבצע עבודתו בצורה אתית ולא נפתחו נגדו הליכים פליליים, החוקר הפרטי חייב לחדש את רישיונו בכל שנה. ניתן להבין, אם כן, שאם אתם מחפשים חוקר פרטי בקריות אתם צריכים לבחור באופציה איכותית של חוקר שיודע מה הוא עושה, וכעת חשוב גם להבין מהן בדיוק החקירות שהוא יכול לבצע עבורכם.

אילו סוגים של חקירות פרטיות יכול לבצע עבורנו החוקר המקצועי והאיכותי?

  • סוג נפוץ של חקירות פרטיות שחוקר פרטי בקריות יכול לבצע עבורנו הוא חקירות רקע כלכליות. חקירות שכאלה תהיינה נחוצות לנו כשאנחנו עושים עסקים עם גורם שלישי, ואנחנו רוצים לוודא את כשרותו של הגורם הזה בכדי לא להכניס את עצמנו לעסקים לא חוקיים על לא עוול בכפנו.
  • עוד סוג של חקירות פרטיות הוא חקירות אישיות בנושאי נאמנות זוגית. חקירות אלה הן חקירות רגישות, כשבמידה ויש לנו חשד שבני הזוג שלנו לא נאמנים לנו נפנה לחוקר פרטי שיאשר או יפריך את החשדות שלנו.
  • סוג נוסף של חקירות פליליות הוא חקירות בעל אופי פלילי, שאליהן נפנה במצב שבו המשטרה ורשויות החוק לא הצליחו להגיע לממצאים בנוגע לעבירה פלילית שאנחנו הקורבן שלה. במצבים כאלה, כמו לדוגמה הונאה, חוקר פרטי איכותי יכול להגיע לממצאים שאותם נוכל להציג לבית המשפט ולעשות צדק.

הפתרון האיכותי ביותר עבורכם אם אתם מחפשים חוקר פרטי בקריות

חקירות פרטיות, מכל סוג ומכל זן, הן חקירות דיסקרטיות שצריכות להתבצע במקצועיות רבה ועל ידי שימוש במיטב המשאבים שניתן להשתמש בהם בכדי להגיע לממצאים נכונים. לכן עלינו לוודא שאנחנו פונים לשירות איכותי של חוקר פרטי בקריות, בכדי לוודא שנגיע למידע שחשוב לנו כל כך. אם אתם רוצים את השירות האיכותי ביותר בתחום החקירות הפרטיות על שלל סוגיהן, אתם צריכים לפנות עלינו. במסגרת שירותים שלנו אתם תקבלו את השירות המקיף ביותר ואת החקירה המקצועית ביותר, והממצאים יונחו על שולחנכם בהקדם האפשרי.

By | 2018-01-14T11:31:32+00:00 ינואר 28th, 2016|חוקר פרטי|סגור לתגובות על חוקר פרטי בקריות