חקירות בינלאומיות

דף הבית » שירותים » חקירות בינלאומיות

חקירות בינלאומיות – כל מה שאתם צריכים לדעת

קצת על עבודתו של החוקר הפרטי באופן כללי

החוקר הפרטי הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים בסביבה המודרנית והמערבית, חברה שבה במקרים רבים הביטוי "אדם לאדם זאב" תופס משנה תוקף. ואכן, בעולם מושלם שבו אנשים לא מועלים באמון אחד של השני, כולם ישרים ואין לנו סיבה לחשוש אף פעם שנעשה לנו כל עוול – לא היה צורך כלל בחוקרים פרטיים. עם זאת, אנחנו לא נמצאים בעולם כזה, ולעתים קרובות נמנע מאתנו מידע שמגיע לנו לדעת בשביל לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בחיים האישיים שלנו או בחיים העסקיים שלנו. בהקשר זה, עבודתו של החוקר הפרטי הופכת לעבודה חשובה במיוחד. החוקר הפרטי נותן לנו את המידע שמגיע לנו לדעת ושאנחנו רוצים לדעת – יתכן שהדבר נוגע לחקירות אישיות בדבר בגידות או חוסר נאמנות וכנות בין בני זוג, יתכן שהדבר הוא דווקא חקירה כלכלית אודות גוף כזה או אחר איתו אנחנו עושים עסקים, ויתכן גם שמדובר דווקא בחקירה של איתור אנשים שנעלמנו מהרדאר שלנו – מה שמכונה חקירות איכון. בכל מקרה, בתחום עבודתו של החוקר הפרטי ישנו תחום מסובך וייחודי שלא כל חוקר פרטי יודע להתמחות בו – חקירות בינלאומיות.

כל מה שאתם צריכים לדעת על חקירות בינלאומיות – תחום עבודה ייחודי ומסובך של חקירות פרטיות

  • מה זה בעצם אומר? חקירות בינלאומיות, כפי שמשתמע משמן, הן חקירות שבסיס החקירה שלהן ומושא החקירה שלהן לא מבוסס במדינת ישראל אלא ביעד שנמצא מחוצה לה. החקירות הבין לאומיות יכולות להתבסס בכל יעד ברחבי העולם, מארצות הברית ועד אוסטרליה, ותפקידן הוא לחשוף לנו מידע רגיש גם אם בסיס המידע הזה נמצא פיזית רחוק מאתנו.
  • דוגמה ראשונה – הדוגמה הראשונה של חקירה בין לאומית שיכולה להיות רלוונטית במיוחד עבור לא מעט גופים ואנשים היא חקירת רקע כלכלית. במידה ואנחנו גוף עסקי כזה או אחר ומגיעה הצעה של מיזוג, עבודה משותפת או אפילו השתלטות מצד איזושהי חברה בין לאומית – אנחנו צריכים לדעת שהחברה שרוצה לעשות איתנו עסקים היא חברה לגיטימית וכי אנחנו לא מכניסים את עצמנו לגוף מפוקפק שיסב לנו נזק בעתיד. חקירה בין לאומית כלכלית, בהקשר זה, יכולה להיות חשובה במיוחד.
  • דוגמה שנייה – חקירות אישות – ניתן דוגמה שבה יש אישה שחושבת שבעלה בוגד בה במסגרת נסיעותיו התכופות לחו"ל בענייני עסקים. יתכן שהחשד הזה שלה הוא חשד לגיטימי וייתכן שלא – אך בכל מקרה אלא אם ישנם משאבים רבים לאותה האישה אין לה יכולה לוודא את אמיתות חשדותיה. חקירה בין לאומית שתתחקה אחר מעשיו של הבעל כשהוא נוסע לחו"ל תחשוף את האמת, ותסיר כל ספק בדבר מעשיו.
  • דוגמה שלישית – הדוגמה הייחודית והנפוצה של חקירה בין לאומית היא חקירת איכון. לדוגמה – אם אדם שחייב לנו כסף נעלם בחוץ לארץ, או אם קרוב משפחה אבוד פתאום נגלה אלינו ואנחנו מעוניינים לאתר אותו ולאחד את המשפחה שלנו, אנחנו צריכים חוקר שמכיר את המשאבים הניתנים לאיתור בני אדם ביעד שלנו, שיאתר את האדם הנחוץ לנו.

לא כל משרד חקירות יודע לתת שירות בינלאומי של חקירות – אתם צריכים משרד איכותי שנותן שירות שכזה

שירות של חקירות בינלאומיות הוא לא השירות הנפוץ ביותר במשרדי חקירות ישראליים ממוצעים. לא כל משרד חקירות ידע לתת לנו שירות איכותי שכזה, וודאי שלא שירות איכותי ומוכוון ליעד הנחוץ לנו למציאת המידע שנחוץ לנו. בהתחשב בכך, כדאי לברור את חברת החקירות בזהירות בטרם נחליט על שירות החקירות הבין לאומי שבו נבחר למטרה חשובה כל כך.

By | 2016-01-28T13:08:38+00:00 ינואר 28th, 2016|חקירות|סגור לתגובות על חקירות בינלאומיות