חקירות הונאה

דף הבית » שירותים » חקירות הונאה

מהי הונאה ובאילו סיטואציות אנחנו יכולים למצוא את עצמנו כקורבנות הונאה?

על פי ההגדרה היבשה שלה, הונאה היא הטעיה מכוונת של אדם או של קבוצת אנשים, שנועדה בכדי להסב נזק למי שהטעו אותו ובמרבית המקרים גם להפיק רווח למי שביצע אותה. בעולם שבו אנחנו חיים, המקרים הנפוצים ביותר של הונאה הם אלו שקשורים לכוח שמניע את העולם – הכסף. במרבית המקרים. הונאה תתבצע כלפי אנשים במטרה להוציא מהם כספים בתואנות שווא. סיטואציות נפוצות בהן אנחנו עלולים למצוא את עצמנו פתאום קורבנות של הונאה הם מקרים בהם הוצע לנו שירות או מוצר שבעבורם שילמנו כסף אך בלי לקבל את התמורה, במצבים בהם סיפקנו שירות או מוצר ולא קיבלנו את התמורה, מקרים בהם נגנבה זהותנו או שזויפו מסמכים שלנו במטרה להוציא מאתנו כסף בצורה לא חוקית, או הונאה במסגרת של מעילה, שבה אדם מנצל את האמון שניתן בו במקום העבודה שלו בכדי להונות את מקום העבודה ולסחוט ממנו כספים שלא כחוק. במצבים בהם נפלנו קורבן להונאה, אנחנו זקוקים לשירות איכותי שיבצע עבורנו חקירות הונאה שיעלו את האמת לפני השטח, ובחלק גדול מהמקרים השירות הזה יהיה שירות של משרד חקירות פרטיות.

חקירות הונאה

חקירות הונאה

כיצד מתבצעות חקירות הונאה ומהי התוצאה אליה אנחנו אמורים להגיע?

  • בתור התחלה, חקירות הונאה מתבצעות בצורה דיסקרטית ופרטית לחלוטין במטרה להחזיר לאדם שרימה והונה אותנו באותו המטבע. משרד החקירות שאליו פנינו בכדי לבצע את חקירת ההונאה מרכז את מאמציו ביצירת קשר עם מי שהונה אותנו, בין אם דרך סיטואציות מבוימות ומתוכננות בקפידה ובין אם דרך מכרים או קורבנות קודמים של אותו הגורם. לאחר שנוצר איתו קשר, מקצועיות החוקר היא זו שמכריעה את תוצאות החקירה, כשהוא צריך לייסד בסיס ראייתי להונאה שלה נפלנו קורבן.
  • בסופו של דבר, המטרה של חקירת ההונאה היא לתת לנו את ההוכחה הפשוטה, הברורה והבלתי ניתנת לערעור לכך שנפלנו קורבן להונאה. ברגע שבו החקירה מצליחה לעשות זאת, אנחנו מעבירים את המידע לגורמי החוק הרלוונטיים שמוודאים שנקבל את הכסף שמגיע לנו (בנוסף להוצאות משפטיות), ובמקביל גם שהגורם הנוכל שהונה אותנו יקבל את עונשו על פי חוק ועל פי צדק.

אם הונו אתכם אתם זקוקים לשירות איכותי ומקצועי של משרד חקירות

חקירות הונאה הן לא חקירות שאותן יכול לבצע כל חוקר וכל משרד חקירות, אלא רק גורמים מקצועיים שיודעים לבצע את העבודה הזו בצורה הדיסקרטית והמקצועית ביותר. חשוב לזכור שבמקרים רבים נוכל שמבצע הונאה מצפה לכך שיעלו על עקבותיו והוא ינסה לטשטש את עקבותיו ולנהוג בזהירות. לכן כדאי לכם לפנות לשירות המקצועי ביותר בתחום חקירות ההונאה בפרט והחקירות הפרטיות בכלל. אנחנו נדאג לכך שייעשה עבורכם צדק ונעלה על פני השטח את ההונאה ואת הנזק שנגרם לכם כתוצאה ממנה.

By | 2018-01-14T11:31:31+00:00 ינואר 28th, 2016|חקירות|סגור לתגובות על חקירות הונאה