חקירות כלכליות

דף הבית » שירותים » חקירות כלכליות
חקירות כלכליות

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות – כל מה שאתם צריכים לדעת

חקירות כלכליות – עבודתם של חוקרים פרטיים ממש לא מסתכמת אך ורק בחקירות על בגידות בנישואים

כאשר אנחנו על חוקרים פרטיים, סביר להניח שרובנו חושבים על עבודה מאוד ספציפית של חוקרים פרטיים – חקירות אישיות בדבר נאמנות במשפחה או דברים דומים. בנוסף, הדימוי שיש לנו לחוקרים פרטיים הוא לעתים קרובות דימוי מעט רומנטי ולא מאוד ריאליסטי שמושפע מהספרות הבלשית הפופולארית כל כך. עם זאת, יש גם מן הדמיון בין גיבורי הסיפורים הבלשיים לבין החוקרים הפרטיים בשר ודם, משום שאלה גם אלה מבצעים את חקירותיהם בצורה מקצועית, דיסקרטית ואיכותית להשגת מידע כלשהו שנסתר מהאדם שמזמין מהם את החקירה. עם זאת, לעתים נדירות מאוד תשתמש המשטרה בשירותיהם של חוקרים פרטיים כאילו היו הם שרלוק הולמס – לעתים קרובות הרבה יותר וחשובות באותה המידה, אנשים פרטיים שמרגישים שנעשה להם עוול כזה או אחר הם אלה המזמינים את החקירה הפרטית שתחשוף את האמת הנחוצה להם. ובהקשר זה לא רק חקירות על בגידות בחיי נישואים הן רלוונטיות – לעתים תכופות מאוד החקירות המעסיקות את החוקר הפרטי תהיינה דווקא חקירות כלכליות, עליהן נסביר כעת.

כל מה שאתם צריכים לדעת על אחד מתחומי העבודה החשובים ביותר של חוקרים פרטיים – חקירות כלכליות

  • מה זה בדיוק אומר? חקירות כלכליות, כשמן כן הן, הן חקירות המתמקדות במשאביו הכלכליים של נחקר כזה או אחר, במטרה לחשות את יכולותיו הכלכליות האמתיות בפני הצד שהזמין את החקירה עבור מטרות שונות. במטרות האלה ניגע עוד רגע, אך קודם לכן חשוב להבין כיצד מתבצעת החקירה ומה הפרטים השונים שניתן לחשוף באמצעותה. ראשית, החקירה מגיעה לאדם הנחקר ובמידת הצורך גם מאתרת את הפרטים הנכונים והמעודכנים שלו. החוקרים מבצעים מחקר מקיף על עיסוקו ומקורות ההכנסה שלו, וכן על החברות או השותפויות הרשומות על שמו. בודקים זכויות שלו בנכסים שונים, כולל מוקפאים, סניפי בנקים שמנהלים חשבונות שלו, זכויות בפוליסות ביטוח ופנסיה שונות, בדיקות אודות צ'קים חוזרים בעבר ובהווה, איתור של חובות, תביעות, תיקי הוצאה לפועל או כל מידע אחר הקשור ליכולותיו הכלכליות או נכסיו של אדם כזה או אחר.
  • ולמה צריך את זה? הסיבה שבגינה אנחנו נזדקק לחקירה כלכלית יכולה להיות מגוונת. דוגמה טובה לכך היא כאשר אנחנו מלווים כסף, נותנים אשראי או מספקים סחורה לאדם ורוצים לוודא שהוא יכול לעמוד בערבויותיו הכלכליות. בנוסף, גם מצב שבו תבענו אדם והוא טוען כי אין שום רכוש ממנו הוא יוכל להחזיר את חובו מצדיק חקירה כלכלית. גם במצב שבו יש חוב פעיל כלפינו מדובר באפשרות הכרחית וחשובה לוודא אודות יכולת החזרת החוב. עוד דוגמאות קשורות לחיים האישיים שלנו – אם ישנו קרוב משפחה שנפטר ללא ירושה ואנו רוצים לאתר את נכסיו, אם אנחנו עומדים בפני גירושין ורוצים לוודא שהצד השני מחלק את הרכוש בצורה הוגנת ולא מסתיר רכוש, וכן במיזוגים ורכישות עסקיים כאשר אנחנו רוצים לוודא שהצד איתו אנחנו עושים עסקים מקבל את תזרים המזומנים שלו בצורה לגיטימית וחוקית.

חקירות כלכליות איכותיות תעזור לכם לבצע החלטות כלכליות חכמות, ותמנע פגיעה כלכלית בכם

כאשר אנחנו פונים למשרד חקירות איכותי עם חוקרים פרטיים מקצועיים ואיכותיים עבור מטרות של חקירות כלכליות, אנחנו מבטיחים לעצמנו את החקירה האיכותית ביותר שתאפשר לנו לבצע את ההחלטות הכלכליות החכמות ביותר. כך נוכל לוודא שכסף שצריך להיות מוחזר לנו אכן חוזר, וכך נוודא כי בכל עסקה שאנחנו עושים אנחנו לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה.

By | 2018-01-14T11:31:31+00:00 ינואר 28th, 2016|חקירות|סגור לתגובות על חקירות כלכליות