משרד חקירות בתל אביב

דף הבית » שירותים » משרד חקירות בתל אביב

משרד חקירות בתל אביב – שומרים על הילדים

משרד חקירות בתל אביב

משרד חקירות בתל אביב

בכל בוקר אנחנו שולחים את הילדים שלנו לגן הילדים, ומצפים כמובן לקבל אותם בחזרה בשעות הצהריים כשהם שמחים ונהנים מעוד יום בגן הילדים. עם זאת, הורים לעתים שמים לב כי הילדים חוזרים מהגן במצב רוח  אחר לחלוטין – הם שוקים, מדוכדכים, נוטים להתפרצויות זעם ועוד. אי אפשר להסביר את ההתנהגות הזו רק בקושי של ילד להתנתק מהוריו – על אחת כמה וכמה אם בעבר הילד התנהג לחלוטין כרגיל כשהוא חזר מהגן. כנראה שקורה דבר מה בגן שהוא חריג. בניסיון לתשאל את הגננת ואת הסייעות, אתם לא מקבלים שום תשובה קוהרנטית – ונראה למעשה כי כל התשובות הן מתחמקות לחלוטין. אז מה אפשר לעשות במקרים הללו? רצוי לפנות ולשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטיות, וצוות החוקרים שם יוכל לספק לכם מגוון רחב של שירותי צילום ומעקב אחרי הגן והצוות במקום – כדי שתגלו אחת ולתמיד מה באמת מתרחש שם.

השירות החשוב שצוות משרד חקירות בתל אביב יכול לספק לכם

  • צילום של המתרחש בגן – קודם כל, חוקרים מיומנים שמבצעים חקירות פרטיות, יכולים לבצע צילום אחרי כל מה שמתרחש בגן ובחצר של הגן. יודגש כי גן ילדים הוא שטח ציבורי, ועל כן גם מותר לצלם אותו מבחוץ, והדבר לא נחשב להפרת הפרטיות. עם זאת, כמובן שמשרד חקירות בעל ניסיון יעשה זאת בצורה זהירה ומקצועית. אם הוא יחשוף את עצמו – הוא עלול לעורר את החשד של צוות הגן, ואולי אפילו של הילדים עצמם שילכו וידווחו לגננת שמישהו מצלם אותם מחוץ לגן. לכן, על החוקר לבצע זאת כמובן בהסוואה המתאימה מבלי שיגלו אותו. צילום לאורך זמן של המתרחש בגן יכול לא פעם לחשוף את האמת. לפעמים חושפים כי יש הזנחה מצד הצוות המטפל. לא פעם חשופים כי כאשר ילד בוכה אף אחד מהצוות בגן לא בא אליו. לא פעם מתברר כי הילדים לא מקבלים את מנות האוכל בזמן, ולעתים נחשף כי הצוות בגן מפעיל משטר דרקוני של ממש על הילדים בגן ובמקרים קיצוניים קיימים מקרים של גילויי אלימות כלפי היקרים לכם מכל. לצערנו מקרים של הזנחה והתעללות מתרחשים בגני ילדים – אך באמצעות התיעוד המדויק של החוקר ממשרד החקירות, אפשר לגלות מקרים חריגים ולהוציא את האמת לאור.
  • מעקב אחרי הצוות – עוד דרך להוציא את האמת לאור, היא לפנות אל משרדי חקירות פרטיות, ולבקש מהחוקרים שיבצעו מעקב וחקירה אחרי צוות הגן. זה אומר שהחקירה לא מתחילה ונגמרת בגן הילדים עצמו, אלא מתחילה לפני וממשיכה אחרי שעות הפעילות של הגן. כך למשל החוקרים יכולים לגלות לא מעט על הרגלי החיים של הגננת ושל צוות המטפלות. כך למשל לא פעם ההורים נחרדים לגלות כי אחרי שעות העבודה חלק מהצוות משתמש בסמים, צורך אלכוהול בצורה מופרזת, ומבלה עם גורמים מפוקפקים במיוחד. לא פעם מתברר כי מדובר על אנשים שכלל אינם כשירים להוות חלק מצוות חינוכי בגיל הרך – והדבר גם מסביר את התנהגותם הקלוקלת אל מול הילדים.
  • אספקת ציוד למעקב סמוי – משרדי חקירות פרטיות יכולים גם לספק להורים המודאגים ציוד למעקב פרטי מרחוק אחרי כל מה שמתרחש בגן. ניתן למשל להסליק מצלמה בתוך עגלות ילידים, בתוך אחד הצעצועים של הילדים, וכיו"ב. כך אפשר לקבל מושג טוב יותר על מה שמתרחש ממש בתוך הגן.

ומה עושים עם הממצאים השונים?

ברגע שהחוקר הפרטי מביא לכם את התוצאות, אתם כמובן יכולים לנקוט בכמה צעדים. אפשר לעמת את הצוות החינוכי עם הממצאים. אם זה גן ציבורי כדאי גם לערב את העיריה בנידון – ואפשר אף לערב את הגורמים שאמונים על אכיפת החוק. הכל כמובן – כדי לדאוג לילדים שלכם.

By | 2018-01-14T11:31:30+00:00 דצמבר 6th, 2017|חוקר פרטי, חוקרים פרטיים|סגור לתגובות על משרד חקירות בתל אביב