משרד חקירות פרטי

דף הבית » שירותים » משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי – כל מה שאתם צריכים לדעת

רוצים לתאם שירות של משרד חקירות פרטי? כדאי שתדעו איך בוחרים משרד מקצועי, תבינו את המשמעות של איזור מגורים ותזהו את ההבדלים בין השירותים השונים. בנוסף, במאמר הבא נציג עבורכם את המאפיינים של חקירות ברמה גבוהה ונביא טיפים לבחירת אנשי מקצוע

משרד חקירות פרטי מציע מגוון רחב של שירותים עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. עובדי המשרד עוברים הכשרה והסמכה ומחזיקים ברישיון מטעם משרד המשפטים. חוקר פרטי נמצא גם תחת פיקוח של משטרת ישראל ועליו לחדש מדי שנה את הרישיון על מנת להמשיך להציע שירות לקהל הלקוחות. יחד עם זאת, יש הרבה משרדי חקירות ברחבי הארץ ולא תמיד הלקוחות יודעים כיצד לבחור את השירות שהכי מתאים להם.

הטיפ העיקרי לבחירת משרד חקירות פרטי הוא לשים לב לאיזורי מתן השירות. למרות הדינאמיות והגמישות של משרד חקירות מקצועי, רצוי לתת עדיפות לחקירות המתנהלות באיזור המגורים של הלקוח. כך ניתן למנוע מצב בו חקירה מתעכבת בגלל לקוח שלא מעודכן, לקבל המלצות מחברים ובני משפחה וגם לתאם בקלות פגישת ייעוץ עם נציגי המשרד. במילים אחרות, ודאו שאתם מסננים בין משרדי חקירות לפי איזורי מתן שירות ותוכלו לישון בשקט בלילה.

מה ההבדל בין סוגי שירותים?

טיפ לא פחות חשוב שכדאי לדעת לגבי משרד חקירות פרטי הוא שיש הבדל גדול בין סוגי השירותים. אלו לדוגמא השירותים העיקריים הניתנים במשרד והמאפיינים הבולטים שלהם:

א. חקירות אישיות – אלו עבודות חקירה המיועדות עבור לקוחות פרטיים. חקירות אלו מתמקדות בנושאים אישיים כגון נאמנות של בני זוג, יחסי אישות, איתור נכסים וכדומה. במידה ואתם מעוניינים לתאם חקירות אישיות, בדקו האם לנציגי המשרד יש את הניסיון המתאים והרלוונטי.

ב. חקירות כלכליות ומסחריות – בשנים האחרונות פונים יותר ויותר לקוחות במגזר העסקי לשירותי חקירות כלכליות ומסחריות. אלו עבודות חקירה המתבצעות עבור חברות, עסקים, תאגידים וארגונים. החקירות מתמקדות בדליפת מידע מחברות, איתור חייבים ונושים, איסוף מידע כלכלי טרם הגשת תביעה משפטית ועוד.

ג. חקירות סמויות – אחד השירותים החשובים של משרד חקירות פרטי כולל חקירות סמויות. אלו חקירות המחייבות רמה גבוהה של מיומנות, ניסיון ומקצועיות. חשיפה של חקירות כאלה עלולה להוריד לטמיון מאמץ משמעותי מצד הלקוח. בנוסף, המאפיין הבולט שלהן הוא שמדובר בחקירות שמתבצעות ללא ידיעתו של האדם הנחקר. אלו חקירות שמחייבות שימוש בציוד מעקב מתקדם, מצלמות, מיקרופונים להקלטה וכן הלאה.

ד. איתורים ומעקבים – נציגי משרד חקירות רשאים לספק שירותי איתורים ומעקבים. את השירות מספקים בהתאם להוראות החוק ועל פי שורה ארוכה של כללים מגבילים. עם זאת, שירותי איתורים ומעקבים כוללים מטבע הדברים הליכי חקירה שמטרתם מציאת אדם כלשהו, ושירות שבו החוקר מתחקה אחר פעולות של החשוד כדי לדעת מה הוא עושה בסתר.

איך מזהים משרד חקירות מקצועי?

אתם צריכים לדעת לא רק מה השירותים הניתנים במשרד חקירות, אלא גם כיצד לזהות את המשרד המקצועי ביותר לפי הצרכים שלכם. התחילו בהגדרת הצרכים האישיים עוד לפני שתפנו למשרד ובררו האם יש לנציגיו את הניסיון המתאים. נסו לרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת ושלבו בין חקירות מס, מעקב עובדים, התקנת מצלמות נסתרות, שירותי מודיעין עסקי ובמידת הצורך גם שירותי פוליגרף.

בדקו את הזמינות של משרד החקירות עבורכם. אל תתעכבו בגלל משרד לא זמין וזכרו שתמיד יש אלטרנטיבות לא פחות מקצועיות ברמת אמינות זהה.

 

By | 2016-01-28T12:47:52+00:00 ינואר 28th, 2016|חברת חקירות, חקירות, משרד חקירות|סגור לתגובות על משרד חקירות פרטי